O mnie

Nazywam się Ani, większość z Was zna mnie jako Lemon Lovely. Mieszkam i uczę się na warszawskiej Pradze, jednej z najpiękniejszych dzielnic stolicy. Mam obsesję na punkcie rock’n’roll’a, Londynu, włoskiej pizzy i klimatycznych pubów(kocham moją dzielnicę ! ). Studiuję filologię angielską ( a raczej walczę z pracą magisterską) i prowadzę własną działalność gospodarczą. Która jest oczywiście związana z jedną z moich pasji, czyli modeliną . Oprócz modeliny nie wyobrażam sobie  życia bez muzyki, książek, filmów i seriali. Szczególnie tych amerykańskich i brytyjskich ;)


Skąd mi się ta modelina „wzięła”? Tu muszę podziękować mojej Mamie która od najmłodszych lat dbała o moją kreatywność. Z dzieciństwa pamiętam jak robiłyśmy z Mamą  maski z gazety, kukiełki z butelek oraz przeróżne figurki z masy solnej, plasteliny i modeliny. Nie oznacz to że lepię od trzeciego roku życia, nie nie. O modelinie przypomniałam sobie dopiero po liceum. Wiadomo, matura i bardzo długie wakacje a coś trzeba robić ;) Ale czemu słodycze, tego już nie wiem. Widocznie tak miało być ;)


Dzięki blogowi mogę dzielić się z Wami moją pasją, cieszę się że do mnie zaglądacie. Mam nadzieję że spędzicie tu dużo miłych chwil, może mój blog zainspiruje Was do spróbowania czegoś nowego lub do powrotu do czegoś zapomnianego…


4 komentarze:

 1. Podziwiam Cię, masz wspaniały talent :) I podziękowanie za tutoriale :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ehh, zazdroszeczę Ci talentu. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja niedawno dowiedziałam się że takie rzeczy to wogóle można samemu robić ;p
  Na razie używam plasteliny, ale niedługo pojade do sklepu i kupie modeline Astra, ale jeszcze mam czas na lepienie (jestem w 6 kl.).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja zaczelam lepic jeszcze zanim poszla do przedszkola, wszystko to zaluga mojej Mamy ;)
   Zajrzyj do dzialy Modelina&Info , znajdziesz tam sporo porad dla poczatujacych

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...