poniedziałek, 24 czerwca 2013

Noc Pragi / zdjęcia

Obiecałam zdjęcia z Nocy Pragi i z działeczki więc dziś te pierwsze. W końcu dopadłam moją karte pamięci i mam jeszcze kilka minut do wyjścia. W sam raz ;)
Za mną bardzo pracowity weekend. Targi się udały, nawet sprzedałam jakieś ciuszki w niedzielę i opanowałam się przed powiększeniem własnej szafy ;)
W sobotę śmigam na tydzień nadziałkę, ale będziemy w kontakcie. Mam sporo zdjęć do opublikowania, a kolejne rzeczy czekają na obfocenie. Może jutro sprostam temu zadaniu .
 Wycieczkę zaczęliśmy od Szkoły Wróżenia która otworzyła się na Ząbkowskiej.... dziwne miejsce ^^ Panie wróżbitki patrzyły sie na mnie niezbyt przychylnie gdy wyjęłam aparat więc stwierdziłam że go schowam. Z wróżkami lepiej nie zaczynać ;)Nastepnie odwiedzilismy Konesera, a raczej przyległe puby. Tam właśnie można odwiedzić ekipę ze Snu Pszczoły ( ich lokal spłonął na poczatku roku), oraz znajduję się tam tez lokal Czysta-Ojczysta. Dostanie się do środka każdego z lokali graniczyło z cudem, więc siedzielismy na zewnątrz. noc była piękna i ciepła. Czego chcieć więcej ;)


    Nigdy nie byłam na tyłach  pięknych starych 
zabudowań 
dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. Developer ma plan na zagospodarowanie terenu, więc polecam odwiedzić to miejsce w najbliższym czasie ;)

Znaleźliśmy też fantastyczny sklep z gadżetami rodem z prl oraz szeroko pojętnym handmadem ;)
 Zajrzeliśmy też do świetnej knajpki - Skamiejski ( czyli ławki) która serwuję pyszną kuchnie rosyjska, ukraińska i białoruską ;)


 I tradycyjnie zakończyliśmy wieczór w jednym z naszych ulubionych pubów - Pub Lucyfer mieści się przy ul. wileńskiej, dzięki czemu po drodze zajrzeliśmy jeszcze do kilku miejsc ;) Na Pradze aż roi się od knajpek i pubów, uwielbiam odkrywać kolejne, a noc Pragi była do tego idealna ;)
5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...